GTA 5 Ücretsiz Oldu

2013 yılında oyun severlere sunulan GTA 5 kısa süreliğine ücretsiz oldu. Epic Store’da 1 hafta önce Gizemli oyun olarak yayınlanan bir kısım vardı. Bu kısımın GTA 5 olduğu ortaya çıktı.

Epic Games Store düzenli olarak oyunların tam sürümlerini paylaştığını biliyoruz. Ancak GTA 5 gibi zaten çok satan listelerinde hep olan ve zaten oyuncuların bir çoğunun Steam‘nde olan GTA 5’in ücretsiz olması, oyunu alamayan bir çok oyuncunun hoşuna gidecektir.

Eğer almak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. GTA 5 her ne kadar 2013 yılında çıkmış olsa bile popülerliğini kaybetmemiş ve satışa devam eden bir oyun. Sizde ücretsiz olmasıyla beraber GTA 5‘ e katılabilirsiniz.

GTA 5’in, geçtiğimiz Nisan ayında, Avrupa’da PlayStation Store’de en çok satan oyun olmuştu. neredeyse her ay ilk 10’da kendisini buluyor. Sizde oyunun popülerliğini buradan anlıyabilirsiniz.

Son olarak bazı ücretsiz paylaşımlarda olduğunu bildiğimiz kısıtlamalar olmayacak. Bildiğimiz gibi bazı ücretli şeyleri, ücretsiz sunan firmalar kısıtlamalar vb. şeyler getirebilir. Ancak Epic Games Store‘dan indirdiğimiz GTA 5 oyununda hiç bir kısıtlama olmayacak ve online olarak GTA 5 oynayabileceksiniz. Bu gerçekten korona günlerinde yeni oyuna başlamak isteyen ve GTA 5‘i oynamayan gamerlar için oldukça sevindirici bir haber.

GTA 5 Ücretsiz Oldu
Etiketlendi:             

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir