2020 yılı ile birlikte giggart.com adresiyle yayın hayatını genel ağda sürüdüren web sitemiz ; kullanıcılarına Dünya’nın ve Türkiye’nin gündemin de olan teknoloji , tasarım ve sanat ana başlıkları altında haber, makale, fotoğraf, video gibi görsel araçları kullanarak oluşturduğu içerikleri ile birlikte bilgi ve tecrübesini aktarır.

İnternet, fotoğrafçılık, film-dizi ve otomobil gibi alt başlıklarda da yine tüm haber, makale, fotoğraf ve video gibi görsel araçlarını kullanarak oluşturduğu içeriklerini , bilgi ve tecrübeleriyle birlikte aktarır.

Giggart ailesi hiçbir zaman bir kimliğe bürünme gereksinimi duymaz. Kar amacı güderek yanlış/yanlı paylaşımlar da bulunmaz. Giggart ailesi olarak amacımız kullanıcıların web sitemizden elde ettikleri performansı maksimum düzeyde tutup, onların memnuniyetini sağlamaktır.

Giggart bir teknoloji blogu olduğu gibi tüm içeriklerini kendi yazar ekibi tarafından oluşturur. Ayrıca giggart.com kullanıcılarına üyelik sistemi ile kayıt olma imkanı sunar ve kendi makalelerin yazarak, kendi kişisel alanlarını oluşturabilmeyi sunar.