Mobil uyumlu, Seo uyumlu ve en hoş temaları sizin için derledim.Bir çok tema arasından seçtiğim bu 10 temayı sizlerinde seveceğini düşünüyorum.Bu temaları seçme sebebim, modern, hızlı, seo dostu, adsense dostu ve mobil uyumlu olmalarıdır.Temaları her hangi bir sıra olmaksızın yerleştirdim.

1. SORA PAPER

Minimalist bir yapısı olan SORA PAPER temasını bir çok konu da kullanabilirsiniz.Ayrıca göz yormayan sade renkleri ile dikkat çekmektedir.

Download Buraya Tıkla

 

 

2- PUBLISTER

 
İlgi çekici bir slider’a sahip olan Publister birden fazla konuda içerik üreten blog siteleri için oldukça ideal bir tema.Temanın demosunu incelediğiniz de anasayfanın bölümlere ayrıldığını ve bu sayede sitenizi ziyaret eden kitlenin istediği makaleyi hızlı bulmasını sağlar veya başka bir makale ilgisini çekebilir.
 
 
 
Download Buraya Tıkla

 

3- STORM THEMES 

 
 
Tam bir kişisel blog teması.Çok fazla olmayan kişisel blog veya tanıtım sayfaları arasında açık ara farkla en iyisi olduğu düşündüğüm tema.Sadece giriş ekranında yeni gelen kullanıcılarınıza her şeyi anlatan bir yapıya sahiptir.
 
 
 
Download Buraya Tıkla

 

 

4- EASY CART

 
Muazzam bir e-ticaret sitesi olan Easy Cart, kullanımı ve ürün yerleşim yerleri açısından çok ideal bir tema.Ayrıca Reklam yerinin görünür ve ilgi çekici bir yerde olması güzel bir detay.
 
 
Download Buraya Tıkla

 

5- Mosttheme

 
Sade ama bir o kadar dikkat çekici olan bu temayı her alanda kullanabilirsiniz.
 
Download Buraya Tıkla

 

6- Space

 
Görselliğe önem vermiş, daha dikkat çekici renkler kullanılmıştır.Bence kişisel bloglara daha çok yakışacaktır.
 
 
 
Download Buraya Tıkla

 

7- Tech News

 
Tech News, teknoloji bilgi ve haber siteleri için kullanılmaya uygun bir tema.Ayrıca indirmelerine baktığımda oldukça fazla olduğunu gördüm.Teknoloji üzerine blog açanlara tavsiye ederim.
 
 
Download Buraya Tıkla

 

8- Hot Magazine

Zaten adı üstünde bir magazin teması.Magazin temaları arasında oldukça göze çarpan, hoş bir tasarımı var.
Download Buraya Tıkla

 

9- NeedMag

 
 
Tasarımında kullanılan renkler ve eklentilerin yerleri oldukça manidar.Bence, bir kaç konuda yazanlar için ideal bir temadır.Tek bir konu da yazan blogların ziyaretçilerine biraz sıkıcı gelebilir.
 
 
 
Download Buraya Tıkla

 

10- Sora CV

 
Son temamızı da, son günlerde çok sık talep edilen CV temamızla bitirelim.Oldukça sade ve basit olan Sora CV, fazlasıyla işinizi görecektir.
 
 
 

Destek olmak için makaleyi beğendiyseniz yorum atmayı ve paylaşmayı unutmayın.Linklerde herhangi bir sıkıntı veya makalede her hangi bir sorun görürseniz lütfen yorum yaparak iletiniz.

Kullandığım kaynaklar: https://www.soratemplates.com                                                                                                 
                                       semihkececioglu.blogspot.com

Mobil Uyumlu ve Ücretsiz 10 Blogger Teması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir