WordPress Portfolyo Eklentileri 2020

Nis 17, 2020 İnternet

Yaptığınız iş her ne olursa olsun potansiyel müşterilerinize bazı referanslar vermeniz gerekecektir.Size bahsedeceğim wordpress portfolyo eklentileri ise tam bu noktada oldukça işinize yarayacaktır.

Bir tasarımcı,fotoğrafçı,mimar ya da uygulama geliştirici olabilirsiniz.Yaptığınız tasarımları,çektiğiniz fotoğrafları,çizimlerinizi site ziyaretçilerinize sunmak size artı katacaktır.

Sizler için aşağıya en iyi 5 WordPress Portfolyo Eklentileri 2020 listeledim.Hep beraber inceleyelim.

1.NextGEN Gallery

Nextgen Gallery

Nextgen Gallery 1 milyondan fazla yükleme ile en popüler WordPress portfolyo eklentilerinden biridir.

Nextgen Gallery ile fotoğraf galerileri oluşturabilir, yönetebilir, düzenleyebilir ve bunları kategorilere ayırabilirsiniz. Fotoğrafları tek tek veya toplu olarak etiketleyebilir, kırpılabilir, üzerlerine filigran veya meta veri ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz versiyonu ile bir çok tatmin edici sonuç alabilirsiniz.Dilerseniz ücretli versiyona geçerek daha fazla özellikle çalışabilirsiniz.

2.Nimble Portfolio

Nimble Portfolio WordPress Portfolyo Eklentisi

Nimble Portfolio, hem masaüstü hem mobil cihaz içinoldukça profesyonel bir görünüme sahip. İçeriğindeki PrettyPhoto lightbox, fotoğraf, video hatta PDF gibi çeşitli ortam türlerini çekici bir şekilde sergileyebiliyor.

Bu eklentide istediğiniz gibi ekleme çıkarma yapabileceğiniz alan var ve neredeyse her şeyi değiştirebiliyorsunuz. Küçük resim stillerini seçebiliyor, projeleri kategorize edebiliyor ve video veya PDF yükleyebiliyorsunuz. Eklentinin esnekliği de ekstra bir artı puan oluyor.

3.Awesome Filterable Portfolio

Awesome Filterable Portfolio adından anlaşılacağı üzere filtrelenebilir ,esnek bir WordPress portfolyo eklentisi.Eklenti portfolyonuza renk katacak animasyonlar,görsel efektler içeriyor.

Portfolyo kategorilerini ve içeriğini kolayca düzenleyebiliyor ve animasyon özelliklerini istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Özellikle görsellerini etkileyici bir tarzda sunmak isteyenler için oldukça etkili bir eklenti.

4.WordPress Portfolio Plugin (WP Portfolio)

WP Portfolio WordPress Portfolyo Eklentisi

WP Portfolio, web tasarımcılar ve yazarlar için uygun ücretsiz bir WordPress eklentisi. Yayınlanmış online işlerinizin ekran görüntülerini otomatik olarak oluşturmak için Shrink The Web hizmetini kullanıyor, ya da isterseniz kendi oluşturduğunuz görselleri de kullanabiliyorsunuz.

Bu eklentide çekici lightbox efektleri veya galeri özellikleri bulunmuyor; öğelerinizi basit, dizin stili bir düzende gösteriyor. Varsayılan görünüm temel ama işlevsel olmakla birlikte CSS ve HTML ile özelleştirilebiliyor.

5. Behance Portfolio Manager 

Behance Portfolio Manager WordPress Portfolyo Eklentisi

Bu eklenti sayesinde Behance kullanıcıları için portfolyo yönetmek çok kolay.Bu şık WordPress portfolyo eklentisi Behance projelerinizi WordPress sitenize entegre etme fırsatı sunuyor ve Behance arayüzünden her şeyi yönetebilmenizi mümkün kılıyor.

Eklenti oldukça temiz ve kullanışlı bir düzene sahip kesinlikle hantal veya yapay değil. Kullanışlı ve çevik yapısıyla ziyaretçilerin portfolyonuzda kolayca gezinebilmesini sağlıyor.

Sosyal Beyefendi’nin portfolyosuna göz atmayı ve diğer wordpress içeriklerine göz atmak için blogumu takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir